Кошик
46 відгуків
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
+380974757667
+380974757667
Официальный Дистрибьютор
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Про нас

ТОВ "'ЕНЕРГОУСТАНОВКА" молода компанія, що динамічно розвивається, створена невеликим колективом ініціативних, кваліфікованих фахівців. З самого початку розвитку ми зробили пріоритетом своєї діяльності максимально можливе задоволення потреб клієнтів.

Наш асортимент включає продукцію багатьох підприємств-виробників, що дозволяє задовольнити потреби підприємств різних галузей промисловості.

Компанія здійснює комплексні поставки електротехнічного обладнання, кабельної та світлотехнічної продукції провідних європейських виробників, а також постачають електрощитове обладнання. Партнерські відносини з багатьма заводами-виготовлювачами України та зарубіжжя дозволяють нам здійснювати поставки обладнання в максимально стислі терміни і за оптимальною ціною.

Ми виконуємо замовлення будь-яких обсягів, це дозволяє нам забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовника. Наша робота з клієнтом заснована на максимальному задоволенні його потреб, а також на взаємній повазі і строгому виконанні договірних умов. Наші менеджери зацікавлені надати Вам всю необхідну інформацію про реалізованих товарах, їх ціни, формах оплати і доставки продукції.

Стратегія нашої компанії спрямована на найбільш повне задоволення потреб клієнта в надійної та якісної продукції.